Loading…

Veseli në spotin e ri: Fillimi i Ri jeni ju vetë qytetarët e Kosovës

  • 06/06/2017 | 12:07

Veseli në spotin e ri: Fillimi i Ri jeni ju vetë qytetarët e Kosovës

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, në llogarinë e tij në rrjete sociale sot ka postuar edhe një spot të ri politik.


“Fillimi i Ri jeni ju vetë. Për Kosovën e fuqishme ekonomike. Për Kosovën tonë krenare dhe fitimtare!” – video jonë e re me mesazhin e koalicionit kombëtar #FillimiRi”, ka shkruar Veseli në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook.

Veseli thotë se qëndrojmë të bashkuar për një shtet krenar, sovran dhe të fortë.

“Qëndrojmë të bashkuar për një shtet tonë krenarë, sovran dhe të fortë, ku i riu, punëtori, i ndershmi, i mençmi, i urti, i zoti, do të kenë fjalën dhe mundësinë. Fillimi i Ri buron nga të rinjtë tanë. Buron nga gruaja jonë e lirë dhe sovrane. Fillimi i Ri buron nga edukatoret, arsimtarët, profesorët, nga bashkëluftëtarët tanë. Fillimi i Ri jeni ju vetë. Për Kosovën e fuqishme ekonomike. Për Kosovën tonë krenare dhe fitimtare!”, thotë Veseli.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë