Loading…

Veseli në Gjilan: ”Fillimi i Ri” do të jetë i ithtë për Hazirin e Kurteshin

  • 25/05/2017 | 18:23

Veseli në Gjilan: ”Fillimi i Ri” do të jetë i ithtë për Hazirin e Kurteshin

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, në prezantimin e tij të radhës para qytetarëve të Gjilanit, ka thënë se ky subjekt partiak synon fuqizimin e vendit derisa shtoi se do t’i sjellin vendit perspektivë.


Veseli tutje tha se ‘’Fillimi i Ri’’ do të jetë fitues i zgjedhjeve të 11 qershorit, por, një gjë e tillë do të jetë e ithtë për Lutfi Hazirin dhe Smajl Kurteshin.

”Fillimi i Ri” ka me qenë pak i ithtë për Lutën edhe Smajlin”.

”Ata e duan shumë vendin e tyre, janë të gatshëm të japin cdo sakrificë që ta ruajnë pavarësinë e vendit tonë. Dëshirojnë që Kosovë e tyre të jetë më e zhvilluar ekonomikisht”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë