Loading…

Veseli: Me Lladrovcin Drenica është e pathyeshme

  • 02/12/2016 | 12:01

Veseli: Me Lladrovcin Drenica është e pathyeshme

I pari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli, i cili po qëndron shumë pranë kandidatit të PDK-së për kryetar të Drenasit, Ramiz Lladrovci, thotë se Drenica me këtë kandidat është e pathyeshme.

Përveq përkrahjes fizike që po i jep, Veseli ka shkruar edhe sot në profilin e tij në rrjetin social Facebook.

“Me qytetarët e Drenasit, të cilët, të dielën, duke votuar numrin 13 të PDK-së, Ramiz Lladrovcin, do të tregojnë se si fitohet dinjitetshëm. Drenica është e pathyeshme”, ka shkruar Veseli në llogarin  e tij.

Kujtojmë se sot përfundon edhe fushata pesëditore për zgjedhjet e jashtëzakonshme në Drenas./gazetametro.net

1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë