Loading…

Veseli lëshon seancën, a po takohen me Mustafën për marrëveshje?

  • 10/05/2017 | 12:20

Veseli lëshon seancën, a po takohen me Mustafën për marrëveshje?

PDK deri në këto momente, edhe hapur ja tha LDK’së në seancë se do ta mbështesin mocionin e opozitës për rrëzimin e qeverisë.


Por, tani, në seancë nuk ndodhen kryeministri Mustafa e as kryeparlamentari Veseli.

Fillimisht seancën e ka lëshuar kryeministri Mustafa, e pak më vonë edhe kryeparlamentari Veseli. Nëpër korridoret e Kuvendit, filloi të diskutohet mundësia e ndonjë takimi mes dy liderëve për ndonjë marrëveshje që PDK të mos e votojë mocionin, por gazetametro.net, mëson se ky takim nuk ka ndodhur. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë