Loading…

Veseli: Kosovës i duhen liderë të guximshëm

  • 08/06/2017 | 12:24

Veseli: Kosovës i duhen liderë të guximshëm

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se Kosovës i duhen liderë të guximshëm për t’u përballur me rreziqet dhe sfidat që i ka përpara.

Ai në facebook ka postuar një video gjatë fjalimeve të tij në fushatën zgjedhore, ku pati thënë se Serbinë mund ta ndalin vetëm ata që i kanë kthyer në gjysmë kur ka qenë nevoja, në qershorin e vitit 1999.

Shihni videon e mëposhtme:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë