Loading…

Veseli: Kaçaniku e Hani i Elezit do të marshojnë drejt një ekonomie më të fortë

  • 04/10/2017 | 09:26

Veseli: Kaçaniku e Hani i Elezit do të marshojnë drejt një ekonomie më të fortë

Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, ka vazhduar fushatën para zgjedhjeve lokale në Kaçanik dhe në Han të Elezit, ku ka takuar njerëz që merren me biznese të vogla dhe veprimtarive të tjera, transmeton gazetametro.net


Veseli ka premtuar që këto dy komuna ‘do të marshojnë drejt një ekonomie më të fortë’, pas zgjedhjeve të 22 tetorit.

“Pas 22 tetorit, Kaçaniku dhe Hani i Elezit do të marshojnë drejt një ekonomie më të fortë, veçanërisht në fuqizimin e bizneseve të vogla, në fushat e ndërtimtarisë, bujqësisë, zejtarisë, turizmit veror e dimëror”, shkruan Veseli.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë