Loading…

Veseli ia uron gruas së tij Shën Valentinin

  • 14/02/2017 | 21:01

Veseli ia uron gruas së tij Shën Valentinin

Vetëm pak kohë pasi përfundoi seanca e Kuvendit të Kosovës, kryetari i këtij institucioni, Kadri Veseli, i ka dedikuar një urim për festën e të dashuruarve bashkëshortes së tij, Violetës.


Ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet së bashku me bashkëshortën duke shëtitur, teksa prapa në një dyqan shihet një zemër e madhe.

“Për gruan time Violetën, urime Shën Valentini”, ka shkruar Veseli.

Veseli ka qenë i vetmi nga liderët kryesorë të shtetit që kanë uruar gratë e tyre publikisht këtë datë.

kadri-2-730x782

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë