Loading…

Veseli i bindur: Më 11 qershor fiton koalicioni i lirisë

  • 09/06/2017 | 11:15

Veseli i bindur: Më 11 qershor fiton koalicioni i lirisë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, përmes një videoje ka bartur mesazhin e, siç e ka thënë ai, të fitores më 11 qershor.


Siç ka shkruar Veseli, më 11 qershor do të fitojë koalicioni, që ai e quan, i dritës, i lirisë, i mbrojtjes së Kosovës e fuqizimit ekonomik.

‘Më 11 qershor, do të fitojë koalicioni i lirisë, koalicioni i dritës, koalicioni i mbrojtjes së Kosovës, ndërtimit të vendit dhe fuqizimit ekonomik’, ka shkruar Veseli./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë