Loading…

Veseli: Hapat e parë që do të bëjë qeveria e koalicionit të lirisë

  • 09/06/2017 | 23:24

Veseli: Hapat e parë që do të bëjë qeveria e koalicionit të lirisë

Kreu i PDK-së, Kadri Veseli ka thënë se hapat e parë që do të bëjnë pas fitores, janë orientimi nga forcimi ekonomik.


Ai tha se do të lehtësohen kushtet për veprimtarinë e tyre, që të rritet prodhimi dhe hapja e vendeve të reja të punës.

Ai tha se po ashtu do të forcohet sovraniteti i vendit dhe të mos trajtohet më në mënyrë indiferente dhe të jetë e nënshtruar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë