Loading…

Veseli: Gremja e Ferizajt, shembull për shpirtin ndërmarrës

  • 22/05/2017 | 10:25

Veseli: Gremja e Ferizajt, shembull për shpirtin ndërmarrës

Kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, ka thënë fjalë të mira për ndërmarrësit e Gremës së Ferizajt, të cilët i ka takuar.


“Populli ynë është punëtor, e fshati Greme i Ferizajt është shembull për shpirtin ndërmarrës. Mbrëmë u takova me njerëz të mirë të këtij fshati dhe u zotova që Fillimi i Ri do ta përkrahë Gremën dhe do ta përkrahë Kosovën të bëhet si Gremja. #FillimiRi”, ka shkruar Veseli, përcjell gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë