Loading…

Veseli fillon turin e dëgjimit me ekspertë të ekonomisë

  • 03/04/2017 | 10:59

Veseli fillon turin e dëgjimit me ekspertë të ekonomisë

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli, ka bërë të ditur se sot do të fillojë turin e paralajmëruar me ekspertë, për të gjetur zgjidhjet për problemet e të gjithëve, siç ka thënë ai.


Më poshtë gjeni publikimin e plotë të të parit të PDK’së:

Të dashur miq, pas turit tim të parë gjatë të cilit dëgjova mijëra bashkëqytetarë, sot së bashku fillojmë turin e konsultimit me ekspertë të fushave, për të gjetur zgjidhjet e duhura për problemet të cilat na preokupojnë të gjithëve.

Sot do të bashkëbisedoj me ekspertë të ekonomisë, në kërkim të zgjidhjes së problemit të papunësisë në vendin tonë.

Ju ftoj të më bashkoheni. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë