Loading…

Veseli: Fillimi i Ri përkujdeset për veteranët e UÇK’së

  • 04/06/2017 | 21:39

Veseli: Fillimi i Ri përkujdeset për veteranët e UÇK’së

I pari i PDK’së, Kadri Veseli, duke qëndruar në Mitrovicë e Skënderaj ka bërë të ditur se Fillimi i Ri i tij do të përkujdeset për, siç ka thënë ai, njerëz të veçantë siç janë veteranët e UÇK’së.


‘Fillimi i Ri nënkupton edhe përkujdesje të veçantë për njerëz të veçantë, siç janë kontribuesit e lirisë sonë, veteranët e UÇK-së’, ka shkruar Veseli.

Veseli gjithashtu u ka kërkuar Mitrovicës e Skënderajt që më 11 qershor t’i japin Kosovës një ‘Fillim të Ri’.

‘Bashkë, të gjithë, më 11 qershor, le t’ia japim Kosovës një Fillim të Ri’, ka thënë ai./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë