Loading…

Veseli: Do ta mbrojmë flamurin shtetëror

  • 29/05/2017 | 12:27

Veseli: Do ta mbrojmë flamurin shtetëror

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, thotë se Fillimi i Ri nënkupton mbrojtjen dhe konsolidimin e identitetit shtetëror të Kosovës.


Përmes Facebook-ut i PDK-së është zotuar se do ta mbrojë flamurin e Republikës së Kosovës dhe do ta çmojë lart, ashtu si Majlinda Kelmendi.

“Falemnderit, Peja! #FillimiRi”, shkruan Veseli.

Veseli këto deklarime i bëri gjatë një vizite në qyetin e Pejës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë