Loading…

Veriu në bllokadë, Policia kontroll në çdo cep të Mitrovicës

  • 16/01/2018 | 10:40

Veriu në bllokadë, Policia kontroll në çdo cep të Mitrovicës

Pas vrasjes së Oliver Ivanovic është rritur numri i Policisë nëpër veriun e Mitrovicës. Madje, siç mëson Metro, atje ka kontroll në çdo cep të qytetit.


Sipas raportimeve, ka shqetësime në veri pas këtij rasti dhe ikjes në arrati të kryesit të atentatit, shkruan gazetametro.net.

Ndërkaq, mësohet se atentati ndaj Ivanovic u bë me një armë me shurdhues nga e cila u shkrepën 4 plumba.

Ndryshe, politikani serb Ivanovic u qëllua për vdekje sot në orën 8:20 teksa po hynte në zyrat e partisë së tij./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë