Loading…

Vendoset se cili banor largohet nga ‘Big Brother VIP’

  • 15/10/2021 | 23:44

Vendoset se cili banor largohet nga ‘Big Brother VIP’

Sonte ka përfunduar votimi në “Big Brother VIP”.


Gjatë gjithë javës, publiku ka votuar për njërin nga banorët që do largohet nga shtëpia.

Dhe, moderatorja Arbana Osmani sapo ka bërë publike se  Elhaid Cufi   është votuar për tu larguar nga “Big Brother VIP”.

Ndryshe, Sabiani, Beniada, Sheila dhe Ardit Çuni do të vazhdojnë qëndrimin në shtëpi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë