Loading…

Vëmendje procesit të numërimit të votave

  • 18/12/2016 | 19:29

Vëmendje procesit të numërimit të votave

PDK vlerëson lart procesin zgjedhor në Komunën e Drenasit, i cili ka kaluar qetë dhe pa asnjë incident


Nëpërmjet një komunikate Partia Demokratike e Kosovës falënderon të gjithë qytetarët e Komunës së Drenasit për daljen masive dhe për kulturën e lartë të treguar në këtë proces zgjedhor.

Partia Demokratike e Kosovës fton të gjithë komisionarët, vëzhguesit vendorë e ndërkombëtarë dhe organet e sigurisë, që tani pas mbylljes së procesit zgjedhor ta ruajnë dhe ta monitorojnë me kujdes numërimin e votave, për të përmbyllur kështu me sukses zgjedhjet në Komunën e Drenasit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë