Vëllai i Rexhep Selimit ka grushtuar policin

Policia e Kosovës ka konfirmuar se Ramadan Selimi, vëllai i deputetit të Vetëvendosjes Rexhep Selimi është shoqëruar sot në stacionin policor për sulm ndaj policit dhe mospërfillje të urdhrave. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti për Koha.net ka konfirmuar se sulmi ka ndodhur rreth orës 18:00. “Rreth orës 18:00 është shoqëruar në stacion policor … Vazhdoni me leximin e Vëllai i Rexhep Selimit ka grushtuar policin