Loading…

Vëllai i deputetit të VV’së: Përveç Bedri Hamzës s’ka kandidat tjetër që do ta rrezikonte Albin Kurtin

  • 02/12/2021 | 19:12

Vëllai i deputetit të VV’së: Përveç Bedri Hamzës s’ka kandidat tjetër që do ta rrezikonte Albin Kurtin

Gazmendi Muja, ka bërë një deklaratë që vëllait të tije, deputeti në Lëvizjen Vetëvendosje, Armend Mujës me siguri nuk do t’i pëlqen aspak, përcjellë Gazeta Metro. 


Ai ka thënë se Bedri Hamza do të ishte i vetmi kandidat që do ta rrezikonte kryeministrin Albin Kurti, në rast të shkuarjes në zgjedhje të parakohshme.

Postimi i plotë:

Shkuarja eventuale në zgjedhje të parakohshme siç po kërkohet nga disa politikan-kryesisht të PDK-s,

nenkupton që Mitrovica do duhej të shkonte prap në zgjedhje të jashtzakonshme!-sepse Bedri Hamza do duhej të jetë kandidat për Kryeministēr të Kosovës nga PDK-ja.

Perndryshe nuk ka ndonjë kandidat serioz që do ta rrezikonte Kurtin!./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë