Loading…

Veçoria e çuditshme e laptopit të Microsoft (Foto)

  • 03/05/2017 | 15:30

Veçoria e çuditshme e laptopit të Microsoft (Foto)

Laptopi i ri i Microsoft ka habitur përdoruesit, pasi tastiera e tij është e bërë nga materiale të ngjajshme me ato të timonëve të viteve të 80-ta të shekullit të shkuar.


Versoni i ri i Surface të Microsoft është publikuar në një konferencë në Neë York, por reagimet nuk kanë qenë në përputhje me pritshmëritë e kompanisë.

Surface pritet të vijë me ekran 13.5 incësh, në katër ngjyra – atë të platinit, të katër kobalti, të artë grafiti dhe vjollce.

Por produkti i Microsoft ka një shtesë të cuditshme, që po i ndan opinionet e njerëzve në dysh. Vjen me një tastierë të bërë nga materialet që ngjajnë me ato të timonëve të viteve të 80-ta të shekullit të kaluar.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë