Loading…

Veç Borës e Donaldit, Semi ka bashkuar edhe një çift tjetër të njohur

  • 05/12/2022 | 15:02

Veç Borës e Donaldit, Semi ka bashkuar edhe një çift tjetër të njohur

Mbrëmë Semi Jaupaj ka qenë mes shumë të ftuarish të tjerë në emisionin “Zemër Luana” në autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës.


Teksa realizohej loja e Irkencit dhe Semit ku duhet të ndanin sekretet e personazheve VIP ose të pinin pije të shëmtuara. Semi ka zbuluar se Bes Kallaku e ka pyetur për partneren e tij Xhensilën, se çfarë vajze është.

Më tej, Semi ka bërë edhe një batutë duke thënë: “Unë bashkoj çifte, jam bërë kupid”, gjë e cila ka shkaktuar të qeshur. Madje rikujtojmë se kohë më parë Semi është shprehur se ka qenë pikërisht ajo që ka ndihmuar në ribashkimin e Borës dhe Donaldit.

E mesa duket tani më u bënë dy çifte në showbiz të cilët janë bashkë edhe me ndihmën e Semit.

Video këtu.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë