Loading…

Vdiq pas 9 muajsh luftë me jetën: Egzon Kryeziu varroset sot në Prishtinë

  • 29/09/2019 | 08:59

Vdiq pas 9 muajsh luftë me jetën: Egzon Kryeziu varroset sot në Prishtinë

Mesnatën e kaluar ka vdekur Egzon Kryeziu, pas 9 muajsh qëndrim në spitale të Turqisë, pas lëndimeve serioze që kishte marrë në një aksident rrugor, shkruan Gazeta Metro.


Në janar të këtij viti, 27-vjeçari Egzon Kryeziu nga Prishtina kishte marrë lëndime të rënda trupore nga një aksident rrugor që kishte ndodhur në aksin rrugor Ferizaj-Prishtinë.

Pas nëntë muajsh luftë me jetën, Kryeziu ka vdekur në një prej spitaleve të Stambollit në orët e para të mëngjesit të 28 shtatorit.

Sipas njoftimit të babait, trupi i pajetë i Egzonit do të varroset sot më 29 shator në varrezat e Dragodanit (Prishtinë) në kohën kur falet namazi i drekës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë