Loading…

“Vdesin arabët për bjondina”, Kejvina Kthella nuk heziton t’i përgjigjet ndjekësit

  • 24/01/2021 | 08:59

“Vdesin arabët për bjondina”, Kejvina Kthella nuk heziton t’i përgjigjet ndjekësit

Modelja shqiptare është duke kaluar disa ditë në Dubai.


Kejvina Kthella vazhdimisht publikon postime nga atje në rrjete sociale duke marrë komente të shumta nga ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Në imazhet  që po ndanë në Instagram po tregon jetën luksoze por në të njëjtën kohë edhe ajo po e shijon atë.

Së fundi, ka postuar dy fotografi në profilin e saj zyrtar në Instagram ku ka shkruar: “Vazhdojmë pak me komentet për Dubain”.

Kejvina, mori komente të shumta nga ndjekësit disa iu ka kthyer edhe përgjigje. Një komentues i ka shkruar: “Vdesin për bionde ata leshzinjt arab atje Kejvin, Good Luck”, ajo nuk ka hezituar duke iu përgjigjur: “Edhe ti gruan bjonde e paske, ruju bir”.

Përveç këtyre komenteve kishte edhe një numër komentesh tjera në të cilat nuk kanë munguan edhe sharjet nga ana e Kejvina Kthellës drejtuar ndjekësve.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë