Loading…

Vdes veterani i UÇK-së

  • 05/09/2021 | 11:43

Vdes veterani i UÇK-së

Sot, pas një sëmundje të gjatë ka vdekur veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Agron Rexhep Spahiu, nga Kostërci i Skenderajt.


Varrimi i tij bëhet sot, më 05.09.2021 nga ora 17:00, në varrezat e fshatit Runik.

Varrimi bëhet sipas kushteve të pandemisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë