Loading…

Vdes vëllai i myftiut Naim Tërnava

  • 08/02/2018 | 08:34

Vdes vëllai i myftiut Naim Tërnava

Mbrëmë rreth mesnatës ka ndërruar jetë vëllai i myftiut të Kosovës Imer Tërnava.


Lajmin e ka bërë të ditur vetë myftiu në një njoftim, e po ashtu edhe vajza e tij që ishte kandidate për deputete, Refiqe Tërnava, shkruan gazetametro.net.

Siç njoftojnë familjarët, varrimi i Imer Tërnavës do të bëhet sot në orën 15:00 në fshatin e lindjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë