Loading…

Vdes shqiptari në një aksident në Itali (Foto/Video)

  • 18/01/2017 | 10:49

Vdes shqiptari në një aksident në Itali (Foto/Video)
Ka humbur jetën tragjikisht një shqiptar në Itali. Mediat italiane raportojnë se i riu 21-vjeçar, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, shkruajnë se aksidenti i rëndë ndodhi në Monza në Itali.


Shqiptari ishte duke udhëtuar me një automjet Volfswagen Polo, por ka dalë jashtë rrugës dhe ka përfunduar në korsinë e kundërt, përcjellin mediat shqiptare.

t

Ai u përplas me një makinë që drejtohej nga një italian. Shqiptari mbeti shumë kohë i bllokuar në makinë dhe kur u dërgua në spital ai kishte ndërruar jetë.

d1-2

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë