Loading…

Vdes personi që ishte rrëzuar në vendin e punës në Prizren

  • 02/06/2017 | 11:43

Vdes personi që ishte rrëzuar në vendin e punës në Prizren

Policia njofton se personi që ishte rrëzuar më 28 maj derisa ishte duke punuar në një shtëpi ka vdekur.


Ngjarja ka ndodhur në fshatin Piranë të Prizrenit ku sipas policisë ishte dërguar në QKU por që dje ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë