Loading…

Vdes personi i tretë nga aksidenti ku u përfshi eskorta e ambasadores turke

  • 16/11/2018 | 19:23

Vdes personi i tretë nga aksidenti ku u përfshi eskorta e ambasadores turke

Nga aksidenti ku ishte e përfshirë edhe eskorta e ambasadorës turke kishin mbetur të vdekur dy persona.


Ndërsa, katër të tjerë kishin pësuar lëndime dhe ishin dërguar për trajtim në QKUK, shkruan gazetametro.net

Tani Metro mëson se ka vdekur edhe një prej personave të lënduar që ishte dërguar në spital, duke ngritur në tre numrin e të vdekurve në këtë aksident. Lajmin për Metron e ka bërë të ditur zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti.

Ndryshe, në aksident ka mbetur e lënduar edhe ambasadorja turke, Kivilcim Kilic, e cila gjithashtu është dërguar për trajtim në spital /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë