Loading…

Vdes një veteran i luftës së UÇK’së

  • 10/05/2017 | 17:35

Vdes një veteran i luftës së UÇK’së

Pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar jetë veterani i luftës së UÇK-së Fehmi Maliqi nga fshati Batllavë komuna e Podujevës.


Lajmin e bëri të ditur  përmes një publikimi në Facebook, kryetari i Këshillit për Mbrojtjen e Luftëtarëve të UÇK-së, Xhevdet Qeriqi, shkruan gazetametro.net

Varrimi i të ndjerit bëhet nesër me datë 11.05.2017, në ora 15:00, në vendin e tij të lindjes në Batllavë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë