Loading…

Vdes një sirian në Kosovë

  • 06/06/2017 | 14:46

Vdes një sirian në Kosovë

Një sirian ka vdekur dje rreth orës 14:40 në Prishtinë. Bëhet fjalë për M.A i cili ishte shtetas i Sirisë dhe kishte 64 vjet.


Të kontaktuar nga gazetametro.net, Policia nuk ka dhënë sqarime rreth qëndrimit të tij në Kosovë.

Rasti, sipas Policisë, ka ndodhur në rrugën Bajram Kelmendi në një lokal, ku tashmë i ndjeri kishte humur ndjenjat dhe ishte rrëzuar.

Policia kishin dalur në vendin e ngjarjes së bashku me ndihmën e shpejtë, e të cilët kanë konstatuar se viktima nuk kishte shenja jete.

Siç mësohet, trupi i tij është dërguar me urdhër të prokurorit për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë