Loading…

Vdes një person tek stacioni i autobusëve

  • 02/03/2017 | 16:13

Vdes një person tek stacioni i autobusëve

Një person i moshës rreth 59 vjeç ka ndërruar jetë derisa priste tek stacioni i Autobusëve në Prishtinë.


Ngjarja raportohet të ketë ndodhur rreth orës 12:45. Këtë për gazetametro.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë së Kosovës Florie Ahmeti.

Ajo, konfirmoi se vdekja ka qenë e natyrshme, pas një sulmi në zemër që ka përjetuar viktima.

“Në 12:45 e kemi pranuar informatën për një person të alivanosur në stacionin e autobusëve në Prishtinë. Ekipet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë konstatuar se vdekja ka qenë e natyrshme”, tha Ahmeti për Gazeta Metro. /gazetametro.net  

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë