Loading…

Vdes një person në Prishtinë

  • 16/03/2017 | 13:13

Vdes një person në Prishtinë

Sipas raportit të policisë, dje në Prishtinë rreth orës 17:40 një viktimë mashkull e komunitetit shqiptar përderisa ka qenë duke punuar ka rrëshqitur dhe ka rënë në një pompë të betonit dhe si pasojë ka mbetur i vdekur.


I njëjti ka pësuar lëndime të rënda trupore. Kurse, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë