Loading…

Vdes një person në parkingun e Pallatit të Rinisë |FOTO

  • 27/09/2018 | 15:04

Vdes një person në parkingun e Pallatit të Rinisë |FOTO

Një person është gjetur i shtrirë pa shenja jete në parkingun e Pallatit të Rinisë.

Sipas burimeve të Koha.net bëhet fjalë për një punëtor të ish Entit të Teksteve dhe Mjeteve mësimore, inicialet e të cilit janë M.V.

Lajmin e ka konfirmuar për portalin edhe Florie Ahmeti, zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, e cila tha se në terren janë edhe ekipet e policisë që po hetojnë rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë