Loading…

Vdes një person në Kraishtë të Lipjanit, vetëaksidentohet me veturë

  • 17/10/2019 | 13:14

Vdes një person në Kraishtë të Lipjanit, vetëaksidentohet me veturë

Një person i moshës 70 vjeçare është vetëaksidentuar në rrugën Kraishtë-Lipjan sot, ku pas plagëve të marra ka vdekur në QKUK, shkruan Gazeta Metro.


Rastin e ka konfirmuar , zëdhënësi i QKUK’së, Shpend Fazliu. Ai ka thënë se “në emergjencë është sjellë pa shenja jete një person me ditëlindje 1949!

Tani është në mjekësi ligjore për autopsi”.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën Lipjan-Kraishtë.indeksonline./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë