Loading…

Vdes një person në aksidentin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (Foto)

  • 27/05/2017 | 15:36

Vdes një person në aksidentin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (Foto)

Në Prelez të Ferizajit, sot  rreth  orës 10:30  ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku si pasojë ka humbur jetë me  drejtuesi i furgonit.


Në vendin e ngjarjes kanë dal ekipi i Emergjencës së QKMF-së dhe policia.

Sipas mjekut kujdestarë  në Emergjencën e QKMF-së Naim  Çerkini  ekipi i emergjencës  vetëm ka konstatuar vdekjen e  drejtuesit të makinës.

Viktima është  mashkull  i moshës rreth 55-60 vjeçare. Bëhet e ditur se nga ky aksident përveç viktimës nuk ka tjerë të lënduar.

Policia po merret me rastin dhe shkakun e aksidentit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë