Loading…

Vdes një i burgosur në Dubravë

  • 24/12/2016 | 14:32

Vdes një i burgosur në Dubravë

Në Spitalin e Burgut të Dubravës ka vdekur njëri nga të burgosurit, shkruan Gazeta Metro.


“Viktima ka ndërruar jetë në Spitalin e Burgut të Dubravës derisa ishte duke vuajtur dënimin, vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor,” thuhet në raportin e Policisë.

Policia bën me dije se trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa rasti i vdekjes po hetohet.

Edhe më 5 nëntor në Qendrën e Paraburgimit në Prizren ndodhi vdekja e një të paraburgosuri, Astrit Deharit që po dyshohej për sulmin e katër gushtit në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë