Loading…

Vdes një grua në zjarrin që i përfshiu banesën në Shkup

  • 21/12/2016 | 15:53

Vdes një grua në zjarrin që i përfshiu banesën në Shkup

Një grua 82-vjeçare është gufatur mbrëmë nga tymi në një zjarr në banesën e saj në rrugën “N. Trimpare” në Shkup, njofton MIA.

Brigada zjarrfikëse mbrëmë ka intervenuar në orën 01:20.

Një mjek i ndihmës së shpejtë ka konstatuar vdekje nga ngufatja me tym, ndërsa zjarri është shkaktuar me siguri nga ngrohësja elektrike.

Në pajtim me Prokurorin publik, trupi i së ndjerës i është dorëzuar familjes për varrim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë