Loading…

Vdes një grua në Klinë, u helmua nga pastrimi me preparate dezinfektuese

  • 23/05/2017 | 10:48

Vdes një grua në Klinë, u helmua nga pastrimi me preparate dezinfektuese

Një femër në Klinë dyshohet se ka vdekur si pasojë që ka përdorur disa dezinfektues të fortë gjatë pastrimit.

Policia e Kosovës ka informuar se në fshatin Bokshiq të Klinës, një burrë (dëshmitari) ka raportuar se gruaja e tij gjersa ka qenë duke pastruar me preparate dezinfektuese është helmuar dhe ka vdekur.

“Vdekjen e ka konstatuar mjeku kujdestar”, thotë Policia.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë