Loading…

Vdes një femër në vendin e punës në Fushë Kosovë

  • 04/06/2021 | 11:11

Vdes një femër në vendin e punës në Fushë Kosovë

Një femër dje në Fushë Kosovë, ka vdekur në orarin e punës, shkruan Gazeta Metro.


Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 10:00, në Fushë Kosovë  viktima femër kosovare deri sa ka qenë në orar të punës, të njëjtës i është keqësuar gjendja shëndetësore e cila ka mbetur pa vetëdije.

Ekipi mjekësor kanë dalur në vendin ngjarje edhe është konstatuar vdekja  e saj.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për  obduksion. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë