Loading…

Vdes një femër në rrethana të dyshimta në Kaçanik

  • 19/02/2022 | 08:52

Vdes një femër në rrethana të dyshimta në Kaçanik

Një femër ka vdekur në rrethana të dyshimta në Kaçanik, shkruan Gazeta Metro.


Policia ka raportuar se dje pas mesnate, në emergjencën e Ferizajt ishte dërguar pa shenja jete viktima femër kosovare.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Në raport të Policisë kjo është cilësuar si vdekje e dyshimtë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë