Loading…

Vdes nëna e Enver Zymberit, policit që ra në detyrë

  • 02/02/2022 | 12:44

Vdes nëna e Enver Zymberit, policit që ra në detyrë

Ka vdekur Sevdije Zymberi, nëna e policit hero Enver Zymberi, shkruan Gazeta Metro.


Njoftimin për vdekjen e saj e kanë bërë familjarët e Sevdije Zymberit.

Varrimi i të ndjerës do të bëhet sot nga ora 16:00 në varrezat e fshatit Dubovc.

Njoftimi i plotë:

Te Allahut jemi dhe te ai te gjith do te kthehemi

Sot me date 02.22.2022 nëna im ia dorzoje shpirtin krijuesit te vet!

Varrimi do behet sod prej ores 16:00 ne varrezat e Fshatit Dubovc.

Zoti te meshirofte nënë time e cila luftoj qe 9 vite per shkak te sulmit ne tru dhe sikur te mos i mjafton kjo  Allahu deshti qe ta sprovoj edhe me Virusin Covid-19 dhe ju bene shum semundje dhe nuk mundi ti perballonte dhe ndrroji jet.Falemnderit Allah  qe na ke udhzu per jeten.InshAllah takohemi ne Xhehnetin Firdeus nëna ime./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë