Loading…

Humbë jetën në QKUK personi që u aksidentua dy javë më parë në Gjakovë

  • 19/11/2021 | 09:32

Humbë jetën në QKUK personi që u aksidentua dy javë më parë në Gjakovë

Ka vdekur në QKUK personi që u aksidentua dy javë më parë në Gjakovë.


Sipas raportit të policisë, viktima ka ndërruar jetë dje.

“Në lidhje me rastin është raportuar se viktima mashkull kosovar i cili ka qenë duke u trajtuar në QKUK , me 18.11.2021 ka ndërruar jetë.  Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raport.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë