Loading…

Vdes në moshë të re zëvendësdrejtori i portalit kosovar

  • 05/12/2022 | 20:47

Vdes në moshë të re zëvendësdrejtori i portalit kosovar

Ka vdekur zëvendës-drejtori i portalit Telegrafi.com, Arlind Gjikolli.


Kjo është kumtuar në një grup  në Facebook që quhet Komuniteti ELEKTRA.

“Krijuesi i ktij grupi – Arlind Gjikolli, sot ja paska dorzu shpirtin Allahut”, ka shkruar Egzon Gashi.

Por më pas kjo është konfirmuar edhe për Gazetën Express.

Nuk dihen shkaqet e vdekjes së Gjikollit, por ai ishte i ri në moshë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë