Loading…

Vdes në moshë të re nipi i ministres Rozeta Hajdari

  • 29/05/2021 | 10:21

Vdes në moshë të re nipi i ministres Rozeta Hajdari

Ministrja Rozeta Hajdari sot ka marrë një lajm të hidhur.


Asaj i ka ndërruar jetë nipi i saj, në moshë shumë të re.

Fotografinë e tij dhe njoftimin, Hajdari e ka shpërndarë në profilin e saj në Facebook.

“Pusho në paqë nipi i dashtun Fatos, që na kpute zemrën sot. ‘ Tchus shoki im Tosi, as unë nuk të harroj kurrë ‘ me lot e dhimbje e jotja hallë Xheta”, ka shkruar ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë