Loading…

Vdes në aksident shoferi që po i transportonte turistët për në Brezovicë

  • 29/12/2019 | 08:49

Vdes në aksident shoferi që po i transportonte turistët për në Brezovicë

Një aksident me pasojë vdekjen është regjistruar mëngjesin e sotëm në Rrugën e Kombit.


Një autobus është përplasur me një automjet në segmentin Milot-Rreshen, raporton media shqiptare, Oranews.

Si pasojë e aksidentit humbi jetën drejtuesi i mjetit.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe rrethanat e ngjarjes.

Autobusi raportohet se po transportonte turistë nga Tirana në Brezovicë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë