Loading…

Vdes i riu në Rugovë, ra nga një lartësi

  • 27/11/2021 | 19:03

Vdes i riu në Rugovë, ra nga një lartësi

Një i ri ka vdekur sot në Rugovë pasi ka rënë nga një lartësi.


Lajmin e ka konfirmuar për Reporteri.net Policia e Pejës.

“Rreth orës 17:00 një person ka rëndë nga një lartësi në kilometrin e shtatë nga Rugova duke u kthyer në Pejë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe mjeku ka konstatuar vdekjen e tij. I ndjeri është dërguar pa shenja jete në Spitalin rajonal të Pejës”, kanë thënë nga Policia e Pejës për Reporteri.net.

Më tej Policia ka bërë të ditur se i ndjeri ka qenë i shoqëruar nga shokë të tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë