Loading…

Vdes gruaja e cila u hodh nga kati i tretë i Spitalit të Gjakovës

  • 31/10/2016 | 13:08

Vdes gruaja e cila u hodh nga kati i tretë i Spitalit të Gjakovës
Pas plagëve të marra nga hedhja prej katit të tretë, ka vdekur pacientja e repartit të pulmologjisë në Spitalin e Gjakovës. E ndjera me inicialet Z.M, ishte me nënshtetësi kroate.

Sipas Krist Gjokës, zëdhënësit të Policisë së rajonit të Gjakovës, pacientja vuante nga një sëmundje e mushkrive dhe kishte kohë që ishte e shtrirë në spital, raporton lajmi.net

Në këto rrethana sipas Policisë, ajo vuante nga depresioni i cili ishte edhe shkaktari i mundshëm që e solli të ndjerën të ndërmerrte një veprim të tillë.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë