Loading…

Vdes femra nga Prizreni që u aksidentua ditë më parë

  • 22/07/2021 | 08:41

Vdes femra nga Prizreni që u aksidentua ditë më parë

Një femër ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë trafiku që ndodhi ditë më parë në fshatin Serbicë të Prizrenit.


“Sot me datë 21.07.2021 rreth orës 09:55 është pranuar informata se e lënduara nga aksidenti i trafikut që ishte duke u trajtuar në QKUK ka ndërruar jetë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

Aksidenti kishte ndodhur me datën 18 të këtij muaji.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë