Loading…

Vdes Ekrem Syla, punëtor i Klan Kosova

  • 27/06/2017 | 15:02

Vdes Ekrem Syla, punëtor i Klan Kosova

Pas një sëmundje të shkurtër, sot ka ndërruar jetë në moshën 35 vjeçare punëtori i Klan Kosovës, Ekrem Syla.


Ai ka punuar si realizator në televizion që tetë vjet ku edhe ka kryer punën e tij me profesionalizëm.

Syla bënte pjesë në grupin e punëtorëve që i dhanë jetë televizionit Klan Kosova.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sonte prej orës 19:00 në varrezat e fshatit Dumnicë e Ulët të Vushtrrisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë