Loading…

Vdes biznesmeni, bie nga kati i katërt për t’i shpëtuar bashkëshortit të së dashurës

  • 26/06/2022 | 18:19

Vdes biznesmeni, bie nga kati i katërt për t’i shpëtuar bashkëshortit të së dashurës

Biznesmeni nga Majlazia pasi mbërriti në shtëpinë e të dashurës së tij rreth mesnatës së djeshme, nuk i shkoj çdo gjë ashtu siç e kishte planifikuar, pasi papritur në shtëpi ishte kthyer burri i të dashurës.


Gruaja ndodhej në shtëpi me tre fëmijët e saj, mëngjesin e sotëm në orën 10:30, por papritur është kthyer edhe i shoqi i saj i cili ndodhej jashtë vendit.

Biznesmeni 46-vjeçari humbi jetën pasi u rrëzua nga kati i katërt i një pallati, në përpjekje për t’i shpëtuar bashkëshortit të të dashurës së tij.

Ngjarja ndodhi në Bemban, një qytet i vogël i Jasin, Malacca, Malajzi .

Zëdhënësja e policisë lokale, Mispani Hamdan, tha se në incidentin e sotëm, biznesmeni po përpiqej të zbriste nga ndërtesa me një litar, të cilin e kishte lidhur në grilën e dritares, por rrëshqiti dhe fatkeqësisht humbi jetën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë