Loading…

Vdes babai i Blerim Kuqit, kryeministri Haradinaj i shpreh ngushëllime

  • 28/08/2018 | 10:29

Vdes babai i Blerim Kuqit, kryeministri Haradinaj i shpreh ngushëllime

Ka ndërruar jetë babai i Blerim Kuqit, ish-kryetarit të Komunës së Suharekës.


Nga ana e tij, kryeministri i vendit , Ramush Haradinaj i ka shprehur ngushëllime atij dhe familjes.

Shkrimi i tij i plotë në Facebook:

I prekur nga lajmi për vdekjen e Ahmet Kuqit, të cilin e njoha personalisht, si një burrë të fjalës që ka qëndruar kurdoherë i paluhatshëm në parimet shqiptare.

Deputetit Blerim Kuqi si dhe familjes së gjërë të të ndjerit, u shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta. Të jeni bashkë dhe të ruani kujtimet më të mira për më të dashurin tuaj.

Prehu në paqe Baca Ahmet!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë